Gemeenteraad

Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

Leden

Foto van Herman Vreeman Herman Vreeman (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Ton Büchner Ton Büchner (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter) Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid) Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) tot 17-05-2018 Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) vanaf 17-05-2018tot 17-05-2018 Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) tot 17-05-2018 Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) vanaf 04-06-2018 Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Norbert Vinke Norbert Vinke (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van André de Vries André de Vries (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Floor Wissing-Kunst Floor Wissing-Kunst (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018 Foto van Stephen Gijsbers Stephen Gijsbers (Reserve-commissielid) vanaf 24-05-2018 Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Reserve-commissielid) vanaf 01-10-2018 Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)

Commissie informatie

Logo van Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE), ga naar de fractie pagina

Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

Leden

Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Raadslid) tot 17-05-2018 Foto van Theo Winters Theo Winters (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissievoorzitter) tot 29-03-2018 Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissievoorzitter) vanaf 24-05-2018 Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid) Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van John Haverdil John Haverdil (Commissielid) Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) vanaf 15-10-2018 Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Gerhard Kobus Gerhard Kobus (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Barry Kock Barry Kock (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissielid) tot 24-05-2018 Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Commissielid) Foto van Waldo van Pluur Waldo van Pluur (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van André de Vries André de Vries (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Rob Wellink Rob Wellink (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Commissielid) vanaf 06-06-2018 Foto van Jan Hendriksen Jan Hendriksen (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018 Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Dorien de Keyzer Dorien de Keyzer (Griffier)

Commissie informatie

Logo van Commissie Fysieke Leefomgeving (FL), ga naar de fractie pagina

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Leden

Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Chrysto Wormskamp Chrysto Wormskamp (Raadslid) tot 29-03-2018 Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Commissievoorzitter) tot 29-03-2018 Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissievoorzitter) vanaf 24-05-2018 Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) vanaf 17-05-2018tot 13-12-2018 Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) tot 17-05-2018 Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) tot 17-05-2018 Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Gerard Mientjes Gerard Mientjes (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Commissielid) vanaf 17-05-2018tot 17-05-2018 Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Commissielid) Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Ivon van de Wetering Ivon van de Wetering (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) tot 29-03-2018 Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018 Foto van Marjolijn Gerritsen Marjolijn Gerritsen (Reserve-commissielid) vanaf 08-11-2018 Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-11-2018 Foto van Jan Hendriksen Jan Hendriksen (Reserve-commissielid) vanaf 01-10-2018 Foto van Lucy Hugen-Thuis Lucy Hugen-Thuis (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Diana Jillings-De Vries Diana Jillings-De Vries (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018 Foto van Maaike Piscaer Maaike Piscaer (Griffier)

Commissie informatie

Logo van Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO), ga naar de fractie pagina

Gemeenteraad

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Raadsvoorzitter (burgemeester)) Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Heini Peters Heini Peters (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Gemeenteraadslid) vanaf 17-05-2018 Foto van John Haverdil John Haverdil (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Barry Kock Barry Kock (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Gemeenteraadslid) vanaf 17-05-2018 Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Gemeenteraadslid) vanaf 13-12-2018 Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Gemeenteraadslid) vanaf 17-05-2018 Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 13-12-2018 Foto van Janine Kock Janine Kock (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018 Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018 Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018 Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2018
25