Gemeenteraad

Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter) tot 29-01-2021 Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissievoorzitter) vanaf 29-01-2021 Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Commissielid) Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Commissielid) Foto van Jan Bogerd Jan Bogerd (Commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) vanaf 28-01-2021tot 30-09-2021 Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissielid) Foto van Bram van Eggelen Bram van Eggelen (Commissielid) vanaf 02-11-2021 Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissielid) Foto van Ruud Gijbels Ruud Gijbels (Commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) Foto van Dirk-Bastiaan de Jong Dirk-Bastiaan de Jong (Commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid) vanaf 01-02-2021 Foto van Gerard Mientjes Gerard Mientjes (Commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Commissielid) Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Commissielid) tot 23-09-2021 Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Commissielid) tot 25-01-2021 Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid) Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Commissielid) Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) tot 16-11-2021 Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Commissielid) Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Commissielid) Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) tot 30-09-2021 Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Ronald Falke Ronald Falke (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Marjolijn Gerritsen Marjolijn Gerritsen (Reserve-commissielid) Foto van Stephen Gijsbers Stephen Gijsbers (Reserve-commissielid) Foto van Freddy Haller Freddy Haller (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Reserve-commissielid) tot 01-02-2021 Foto van Gerard Mientjes Gerard Mientjes (Reserve-commissielid) tot 16-11-2021 Foto van Heini Peters Heini Peters (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Reserve-commissielid) tot 16-07-2021 Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Reserve-commissielid) Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)

Commissie informatie

Logo van Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE), ga naar de fractie pagina

Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter) vanaf 29-01-2021 Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissievoorzitter) tot 29-01-2021 Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Commissielid) tot 27-10-2021 Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissielid) Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Commissielid) Foto van Giel Graat Giel Graat (Commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Freddy Haller Freddy Haller (Commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van John Haverdil John Haverdil (Commissielid) Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) Foto van Barry Kock Barry Kock (Commissielid) Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) vanaf 10-06-2021 Foto van Michèl de Leeuw Michèl de Leeuw (Commissielid) tot 16-11-2021 Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Commissielid) Foto van Thea Teunissen-Sticker Thea Teunissen-Sticker (Commissielid) Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Commissielid) Foto van Esther Verberne Esther Verberne (Commissielid) vanaf 24-06-2021 Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Commissielid) Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Commissielid) tot 31-03-2021 Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Commissielid) Foto van André de Vries André de Vries (Commissielid) Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) tot 30-09-2021 Foto van Jan Bogerd Jan Bogerd (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Ronald Falke Ronald Falke (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Joris ten Have Joris ten Have (Reserve-commissielid) vanaf 25-02-2021 Foto van Peter Heesen Peter Heesen (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Dirk-Bastiaan de Jong Dirk-Bastiaan de Jong (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Reserve-commissielid) tot 01-02-2021 Foto van Michèl de Leeuw Michèl de Leeuw (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Reserve-commissielid) Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Reserve-commissielid) vanaf 29-01-2021 Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Reserve-commissielid) Foto van Luuk Wondergem Luuk Wondergem (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Michelle Kleinheerenbrink Michelle Kleinheerenbrink (Griffier) vanaf 17-11-2021 Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier) vanaf 01-01-2021tot 17-11-2021

Commissie informatie

Logo van Commissie Fysieke Leefomgeving (FL), ga naar de fractie pagina

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Leden

Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissievoorzitter) Foto van Jos van Aalst Jos van Aalst (Commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) vanaf 28-01-2021tot 30-09-2021 Foto van Marjolijn Gerritsen Marjolijn Gerritsen (Commissielid) Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) vanaf 10-06-2021 Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Commissielid) Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid) Foto van Gerard Mientjes Gerard Mientjes (Commissielid) Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Commissielid) Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Commissielid) tot 26-10-2021 Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid) Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Commissielid) Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Commissielid) vanaf 25-10-2021 Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Commissielid) Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Commissielid) Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Commissielid) Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Commissielid) tot 31-03-2021 Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Commissielid) Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) tot 30-09-2021 Foto van Bram van Eggelen Bram van Eggelen (Reserve-commissielid) vanaf 01-11-2021 Foto van Ronald Falke Ronald Falke (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Giel Graat Giel Graat (Reserve-commissielid) vanaf 30-09-2021 Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Reserve-commissielid) Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Reserve-commissielid) Foto van Jan Hendriksen Jan Hendriksen (Reserve-commissielid) Foto van Lucy Hugen-Thuis Lucy Hugen-Thuis (Reserve-commissielid) Foto van Diana Jillings-De Vries Diana Jillings-De Vries (Reserve-commissielid) Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Reserve-commissielid) tot 25-01-2021 Foto van Roy Splithof Roy Splithof (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Reserve-commissielid) Foto van Esther Verberne Esther Verberne (Reserve-commissielid) vanaf 16-11-2021 Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Reserve-commissielid) tot 16-11-2021 Foto van Michelle Kleinheerenbrink Michelle Kleinheerenbrink (Griffier) vanaf 02-12-2021 Foto van Maaike Piscaer Maaike Piscaer (Griffier) tot 30-11-2021

Commissie informatie

Logo van Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO), ga naar de fractie pagina