Camiel Vanderhoeven

Naam: Camiel Vanderhoeven

Fractievoorzitter, D66
Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Commissievoorzitter, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Commissielid, Agendacommissie
Commissielid, Presidium
Commissielid, Auditcommissie
Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
Fractievoorzitter Actief sinds 30 sep. 2021 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Eigenaar eenmanszaak Camicom SSC (ICT-Advies) (bezoldigd)

Penningmeester KiVaDa Netterden (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 sep. 2021 Fractievoorzitter, D66
  • Actief sinds 30 sep. 2021 Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 03 jun. 2022 Commissievoorzitter, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 03 jun. 2022 Commissielid, Agendacommissie
  • Actief sinds 30 sep. 2021 Commissielid, Presidium
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Auditcommissie
  • Actief sinds 30 sep. 2021 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2022

  • 30 sep. 2021 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Agendacommissie
  • 30 sep. 2021 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Auditcommissie
  • 20 feb. 2019 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 01 okt. 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

2021

  • 20 feb. 2019 - 30 sep. 2021 Reserve lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
  • 15 okt. 2018 - 30 sep. 2021 Fractieassistent, Auditcommissie
  • 17 mei 2018 - 30 sep. 2021 Fractieassistent, D66
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens