Jan Spronk

Naam: Jan Spronk

Commissievoorzitter, Auditcommissie
Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
Fractieassistent, VVD
Reserve lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
Auditcommissie Commissievoorzitter Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Geen.

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissievoorzitter, Auditcommissie
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Fractieassistent, VVD
  • Actief sinds 23 mei 2022 Reserve lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2022

  • 22 feb. 2019 - 16 mrt. 2022 Commissievoorzitter, Auditcommissie
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Fractieassistent, VVD
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

2019

  • 28 jun. 2018 - 22 feb. 2019 Commissielid, Auditcommissie

2018

  • 14 dec. 2017 - 29 mrt. 2018 Fractieassistent, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens