Jeannette Elstak

Naam: Jeannette Elstak

Fractievoorzitter, CDA
Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
Commissielid, Presidium
Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
Fractievoorzitter Actief sinds 11 feb. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Voorzitter Vrouwen van Nu Sinderen (onbezoldigd)

Bestuurslid Seniorenbond KBO Gendringen (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 11 feb. 2020 Fractievoorzitter, CDA
  • Actief sinds 11 feb. 2020 Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • Actief sinds 11 feb. 2020 Commissielid, Presidium
  • Actief sinds 01 jan. 2020 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2022

  • 02 jul. 2020 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Rekenkamercommissie
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

2020

  • 17 mei 2018 - 11 feb. 2020 Raadslid, CDA
  • 17 mei 2018 - 11 feb. 2020 Gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2019

  • 01 jan. 2019 - 31 dec. 2019 Reserve lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2018

  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissievoorzitter, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissievoorzitter, Agendacommissie
  • 27 mrt. 2014 - 29 mrt. 2018 Raadslid, CDA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens