Stephen Gijsbers

Naam: Stephen Gijsbers

Raadslid Actief sinds 03 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Assistent marketing bij HB Gaskachels VOF (bezoldigd)

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 03 jun. 2022 Raadslid, Lokaal Belang
  • Actief sinds 03 jun. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 03 jun. 2022 Commissievoorzitter, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • Actief sinds 03 jun. 2022 Commissielid, Agendacommissie

2022

  • 24 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Fractieassistent, Lokaal Belang
  • 24 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens