Theo Colenbrander

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Theo Colenbrander

Algemeen

Theo Colenbrander ontving een Koninklijke onderscheiding op 26 maart 2014 bij zijn (voorlopige) afscheid als raadslid.

Functie historie

2018

  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissievoorzitter, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Raadslid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)
  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissievoorzitter, Agendacommissie
  • 15 mei 2014 - 29 mrt. 2018 Raadslid, Lokaal Belang

2014

  • 03 mrt. 2005 - 19 mrt. 2014 Raadslid, Lokaal Belang
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens