Pagina afdrukken

Hieronder bevindt zich een afdrukvoorbeeld van de door u gekozen pagina.

Wie is wie

Lokaal Belang

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang
Aantal zetels op 31-12-2005
8

Leden

Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) vanaf 03-03-2005
Foto van Jan Finkenflügel Jan Finkenflügel (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Herman Hunting Herman Hunting (Raadslid) vanaf 01-01-2005
Foto van Willy Nijhof-Groen Willy Nijhof-Groen (Raadslid) vanaf 01-01-2005
Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Henk Hengeveld Henk Hengeveld (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2005
9

Leden

Foto van Ans Aalbers-van Ham Ans Aalbers-van Ham (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Raymond Bergevoet Raymond Bergevoet (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Marc Hettinga Marc Hettinga (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Jan Loverink Jan Loverink (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van G. Snelting G. Snelting (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Bennie Steentjes Bennie Steentjes (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Henk Teunissen Henk Teunissen (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Raadslid) vanaf 03-01-2005
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2005
8

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter) vanaf 03-01-2005
Foto van Ömer Delioglu Ömer Delioglu (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Anna-Lena Hedin-Penninx Anna-Lena Hedin-Penninx (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van G. Jolink-Scheers G. Jolink-Scheers (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Hans Rutjes Hans Rutjes (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Harrie Schenning Harrie Schenning (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Ben Siemes Ben Siemes (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Wim Wensink Wim Wensink (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
Foto van Antoinette Duenk Antoinette Duenk (Fractieassistent)
Foto van Marloes Leijzer Marloes Leijzer (Fractieassistent)
Foto van Laurence van de Meeberg-Guillain Laurence van de Meeberg-Guillain (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
Foto van Eveline Oberink Eveline Oberink (Fractieassistent)
Foto van Marcel Roelofs Marcel Roelofs (Fractieassistent)
Foto van Hans Thomas Hans Thomas (Fractieassistent)
Foto van André de Vries André de Vries (Fractieassistent)
Foto van Toon van de Wetering Toon van de Wetering (Fractieassistent)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2005
2

Leden

Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Fractievoorzitter) vanaf 03-01-2005
Foto van Corine Sluiter-Kuilwijk Corine Sluiter-Kuilwijk (Raadslid) vanaf 03-01-2005
Foto van Hans Bruins Hans Bruins (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
Foto van Dick Gussinklo Dick Gussinklo (Fractieassistent) vanaf 27-01-2005
 

College van B&W

Fractie informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van H.J.M. Kemperman H.J.M. Kemperman (Burgemeester) vanaf 01-01-2005
Foto van Gerard van Balveren Gerard van Balveren (Wethouder) vanaf 03-01-2005
Foto van Arie den Butter Arie den Butter (Wethouder) vanaf 03-01-2005
Foto van John Freriks John Freriks (Wethouder) vanaf 03-01-2005
Foto van John Haverdil John Haverdil (Wethouder) vanaf 03-01-2005
Foto van Wybe Rijnsaardt Wybe Rijnsaardt (Wethouder) vanaf 03-01-2005
 

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van José Vos-Roes José Vos-Roes (Raadsondersteuner) vanaf 03-01-2005
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid) vanaf 03-01-2005
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad

Leden

Foto van H.J.M. Kemperman H.J.M. Kemperman (Raadsvoorzitter (burgemeester)) vanaf 01-01-2005