Wie is wie

Lokaal Belang

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang
Aantal zetels op 31-12-2010
10

Leden

Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid)
Foto van Jan Finkenflügel Jan Finkenflügel (Raadslid)
Foto van Henk Hengeveld Henk Hengeveld (Raadslid)
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Raadslid)
Foto van Herman Hunting Herman Hunting (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Willy Nijhof-Groen Willy Nijhof-Groen (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Raadslid)
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Raadslid)
Foto van Lineke Diepenbroek-Mulder Lineke Diepenbroek-Mulder (Fractieassistent) vanaf 21-04-2010
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Fractieassistent) tot 11-03-2010
Foto van Kan Ki Man Kan Ki Man (Fractieassistent) vanaf 21-04-2010
Foto van Roy Nas Roy Nas (Fractieassistent) vanaf 21-04-2010
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Fractieassistent)
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Fractieassistent) tot 11-03-2010
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2010
7

Leden

Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter) vanaf 11-03-2010
Foto van Ans Aalbers-van Ham Ans Aalbers-van Ham (Raadslid)
Foto van Raymond Bergevoet Raymond Bergevoet (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Anita Ermers-Mulder Anita Ermers-Mulder (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Marc Hettinga Marc Hettinga (Raadslid)
Foto van Jan Loverink Jan Loverink (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Bennie Steentjes Bennie Steentjes (Raadslid)
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Raadslid)
Foto van Henk Teunissen Henk Teunissen (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Raadslid)
Foto van Bas Löverink Bas Löverink (Fractieassistent) vanaf 21-04-2010
Foto van Paula Sant'Anna Paula Sant'Anna (Fractieassistent) vanaf 21-04-2010
Foto van Roland Toussaint Roland Toussaint (Fractieassistent) vanaf 21-04-2010
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2010
4

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter)
Foto van Ömer Delioglu Ömer Delioglu (Raadslid)
Foto van Anna-Lena Hedin-Penninx Anna-Lena Hedin-Penninx (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Hans Rutjes Hans Rutjes (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Harrie Schenning Harrie Schenning (Raadslid)
Foto van Sandra Schoppers Sandra Schoppers (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Ben Siemes Ben Siemes (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Wim Wensink Wim Wensink (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Fractieassistent)
Foto van Antoinette Duenk Antoinette Duenk (Fractieassistent)
Foto van Marloes Leijzer Marloes Leijzer (Fractieassistent)
Foto van Eveline Oberink Eveline Oberink (Fractieassistent)
Foto van Marcel Roelofs Marcel Roelofs (Fractieassistent)
Foto van Hans Thomas Hans Thomas (Fractieassistent)
Foto van André de Vries André de Vries (Fractieassistent)
Foto van Toon van de Wetering Toon van de Wetering (Fractieassistent)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Fractievoorzitter)
Foto van Hans Bruins Hans Bruins (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Dick Gussinklo Dick Gussinklo (Raadslid) tot 03-03-2010
Foto van Hans Bruins Hans Bruins (Fractieassistent) tot 11-03-2010
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van Rigo Heldoorn Rigo Heldoorn (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Angélique van der Meer-Schepers Angélique van der Meer-Schepers (Raadslid) vanaf 11-03-2010
Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Fractieassistent) vanaf 01-03-2010
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Fractieassistent) vanaf 01-01-2010
 

College van B&W

Fractie informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Hans Alberse Hans Alberse (Burgemeester)
Foto van Gerard van Balveren Gerard van Balveren (Wethouder)
Foto van John Freriks John Freriks (Wethouder) tot 21-04-2010
Foto van John Haverdil John Haverdil (Wethouder)
Foto van Wybe Rijnsaardt Wybe Rijnsaardt (Wethouder)
Foto van Gerharda Tamminga Gerharda Tamminga (Gemeentesecretaris / Algemeen Directeur)
 

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jeroen van Urk Jeroen van Urk (Griffier)
Foto van Marco Looman Marco Looman (Raadsadviseur)
Foto van José Vos-Roes José Vos-Roes (Raadsondersteuner)
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid)