Wie is wie

Lokaal Belang

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang
Aantal zetels op 31-12-2014
9

Leden

Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) tot 19-03-2014
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) vanaf 15-05-2014
Foto van Henk Hengeveld Henk Hengeveld (Raadslid)
Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Raadslid) vanaf 15-05-2014
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Raadslid)
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Raadslid)
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Raadslid)
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Raadslid)
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Raadslid)
Foto van Lineke Diepenbroek-Mulder Lineke Diepenbroek-Mulder (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Barry Kock Barry Kock (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Ton Looman Ton Looman (Fractieassistent)
Foto van Kan Ki Man Kan Ki Man (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Roy Nas Roy Nas (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Fractieassistent)
Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Fractieassistent)
Foto van Vera Veltkamp Vera Veltkamp (Fractieassistent)
Foto van Herman Vreeman Herman Vreeman (Fractieassistent)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
6

Leden

Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter)
Foto van Mevr Ans Aalbers-van Ham Mevr Ans Aalbers-van Ham (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Ton Büchner Ton Büchner (Raadslid) vanaf 12-06-2014
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Anita Ermers-Mulder Anita Ermers-Mulder (Raadslid)
Foto van Marc Hettinga Marc Hettinga (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Dhr Bennie Steentjes Dhr Bennie Steentjes (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Raadslid)
Foto van Theo Winters Theo Winters (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Fractieassistent)
Foto van Janine Kock Janine Kock (Fractieassistent)
Foto van Bas Löverink Bas Löverink (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Fractieassistent)
Foto van Paula Sant'Anna Paula Sant'Anna (Fractieassistent) tot 26-03-2014
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Heini Peters Heini Peters (Fractievoorzitter) vanaf 15-05-2014
Foto van Jelle Berens Jelle Berens (Raadslid) vanaf 27-03-2014tot 15-05-2014
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Fractieassistent) vanaf 27-11-2014
Foto van Maurits Gemmink Maurits Gemmink (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Annemiek Kamphuis-Roes Annemiek Kamphuis-Roes (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Gerhard Kobus Gerhard Kobus (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Harold Wilke Harold Wilke (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014tot 27-11-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter)
Foto van Gijs van de Beek Gijs van de Beek (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Ömer Delioglu Dhr Ömer Delioglu (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van John Haverdil John Haverdil (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dhr Harrie Schenning Dhr Harrie Schenning (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Sandra Schoppers Sandra Schoppers (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Maureen Bannink Maureen Bannink (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Antoinette Duenk Antoinette Duenk (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Yannick Jorna Yannick Jorna (Fractieassistent)
Foto van Laurence van de Meeberg-Guillain Laurence van de Meeberg-Guillain (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Eveline Oberink Eveline Oberink (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Fractieassistent)
Foto van Marcel Roelofs Marcel Roelofs (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Hans Thomas Hans Thomas (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van André de Vries André de Vries (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Ivon van de Wetering Ivon van de Wetering (Fractieassistent)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Fractievoorzitter)
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid) vanaf 21-03-2014
Foto van André Rehé André Rehé (Raadslid) tot 26-03-2014
Foto van Martine Gaasbeek Martine Gaasbeek (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
Foto van Harm Harmsen Harm Harmsen (Fractieassistent) tot 20-09-2014
Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Fractieassistent)
Foto van André Rehé André Rehé (Fractieassistent) vanaf 12-06-2014
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Fractieassistent)
Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Fractieassistent)
Foto van Floor Wissing-Kunst Floor Wissing-Kunst (Fractieassistent) vanaf 15-05-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Fractievoorzitter)
Foto van Rigo Heldoorn Rigo Heldoorn (Raadslid) tot 27-03-2014
Foto van Robert Bolk Robert Bolk (Fractieassistent)
Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Fractieassistent)
Foto van Ted Loeff Ted Loeff (Fractieassistent) tot 26-03-2014
Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Fractieassistent)
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Fractieassistent)
 

College van B&W

Fractie informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Hans Alberse Hans Alberse (Burgemeester)
Foto van Dhr Gerard van Balveren Dhr Gerard van Balveren (Wethouder) tot 15-05-2014
Foto van Jan Finkenflügel Jan Finkenflügel (Wethouder) vanaf 15-05-2014
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Wethouder) vanaf 15-05-2014
Foto van Wybe Rijnsaardt Wybe Rijnsaardt (Wethouder) tot 15-05-2014
Foto van Mevr Corine Sluiter-Kuilwijk Mevr Corine Sluiter-Kuilwijk (Wethouder) tot 15-05-2014
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Wethouder) vanaf 15-05-2014
Foto van Gerharda Tamminga Gerharda Tamminga (Gemeentesecretaris / Algemeen Directeur)
 

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Jeroen van Urk Jeroen van Urk (Griffier)
Foto van Marco Looman Marco Looman (Raadsadviseur)
Foto van José Vos-Roes José Vos-Roes (Raadsondersteuner)
 

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Commissie informatie

Logo van Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

nvt

Leden

Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid)
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

nvt

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Fractievoorzitter)
Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter)
 

Rekenkamercommissie

Commissie informatie

Logo van Rekenkamercommissie

nvt

Leden

Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)