Wie is wie

Lokaal Belang

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang
Aantal zetels op 31-12-2017
8

Leden

Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid)
Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Raadslid)
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Raadslid)
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Raadslid)
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Raadslid) tot 13-12-2017
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Raadslid)
Foto van Herman Vreeman Herman Vreeman (Raadslid)
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Raadslid)
Foto van Barry Kock Barry Kock (Fractieassistent)
Foto van Piet-Hein Koenders Piet-Hein Koenders (Fractieassistent) vanaf 23-03-2017tot 24-10-2017
Foto van Ton Looman Ton Looman (Fractieassistent)
Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Fractieassistent)
Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Fractieassistent)
Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Fractieassistent)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2017
6

Leden

Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter)
Foto van Ton Büchner Ton Büchner (Raadslid)
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Raadslid)
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Raadslid)
Foto van Theo Winters Theo Winters (Raadslid)
Foto van Chrysto Wormskamp Chrysto Wormskamp (Raadslid)
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Fractieassistent)
Foto van Janine Kock Janine Kock (Fractieassistent)
Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Fractieassistent)
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Fractieassistent)
Foto van Norbert Vinke Norbert Vinke (Fractieassistent) vanaf 11-05-2017
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2017
3

Leden

Foto van Heini Peters Heini Peters (Fractievoorzitter)
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Raadslid)
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Raadslid)
Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Fractieassistent)
Foto van Annemiek Kamphuis-Roes Annemiek Kamphuis-Roes (Fractieassistent) tot 01-09-2017
Foto van Gerhard Kobus Gerhard Kobus (Fractieassistent)
Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Fractieassistent)
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Fractieassistent)
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Fractieassistent)
Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Fractieassistent) vanaf 28-09-2017
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2017
4

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter)
Foto van Gijs van de Beek Gijs van de Beek (Raadslid) tot 01-10-2017
Foto van Hein van Groningen Hein van Groningen (Raadslid) vanaf 24-10-2017
Foto van John Haverdil John Haverdil (Raadslid)
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Raadslid) vanaf 14-12-2017
Foto van Maureen Bannink Maureen Bannink (Fractieassistent)
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Fractieassistent)
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Fractieassistent)
Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Fractieassistent)
Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Fractieassistent)
Foto van Rob Wellink Rob Wellink (Fractieassistent)
Foto van Ivon van de Wetering Ivon van de Wetering (Fractieassistent)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2017
2

Leden

Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Fractievoorzitter)
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid)
Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Fractieassistent)
Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Fractieassistent)
Foto van André Rehé André Rehé (Fractieassistent)
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Fractieassistent)
Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Fractieassistent)
Foto van Floor Wissing-Kunst Floor Wissing-Kunst (Fractieassistent)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2017
2

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Fractievoorzitter)
Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid)
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Fractieassistent)
Foto van Bariscan Kurt Bariscan Kurt (Fractieassistent) vanaf 23-03-2017tot 03-07-2017
Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Fractieassistent)
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Fractieassistent)
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Fractieassistent) vanaf 23-02-2017
 

College van B&W

Fractie informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Burgemeester)
Foto van Henk Hengeveld Henk Hengeveld (Wethouder)
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Wethouder)
Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Wethouder)
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Wethouder)
Foto van Marijke Verstappen Marijke Verstappen (Gemeentesecretaris / Algemeen Directeur) vanaf 01-01-2017
 

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier) vanaf 12-05-2017
Foto van Maaike Piscaer Maaike Piscaer (Raadsadviseur) vanaf 01-12-2017
Foto van Dorien de Keyzer Dorien de Keyzer (Raadsadviseur) vanaf 01-12-2017
Foto van Birkitta Kortes Birkitta Kortes (Raadsadviseur) tot 30-11-2017
Foto van Marco Looman Marco Looman (Raadsadviseur) tot 12-05-2017
Foto van José Vos-Roes José Vos-Roes (Raadsondersteuner)
 

Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

Commissie informatie

Logo van Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

nvt

Leden

Foto van Herman Vreeman Herman Vreeman (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Ton Büchner Ton Büchner (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Norbert Vinke Norbert Vinke (Commissielid) vanaf 11-05-2017
Foto van André de Vries André de Vries (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Floor Wissing-Kunst Floor Wissing-Kunst (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Commissielid) vanaf 28-09-2017
Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter) vanaf 01-01-2017
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier) vanaf 01-01-2017
 

Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

Commissie informatie

Logo van Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

nvt

Leden

Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Theo Winters Theo Winters (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van John Haverdil John Haverdil (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Commissielid)
Foto van Gerhard Kobus Gerhard Kobus (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Rob Wellink Rob Wellink (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissievoorzitter) vanaf 01-01-2017
Foto van Dorien de Keyzer Dorien de Keyzer (Griffier) vanaf 01-12-2017
 

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Commissie informatie

Logo van Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

nvt

Leden

Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Chrysto Wormskamp Chrysto Wormskamp (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid)
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 01-01-2017
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Commissievoorzitter) vanaf 01-01-2017
Foto van Maaike Piscaer Maaike Piscaer (Griffier) vanaf 01-12-2017
 

Agendacommissie

Commissie informatie

Logo van Agendacommissie

nvt

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Raadslid) vanaf 01-01-2017
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Commissievoorzitter) vanaf 01-01-2017
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissievoorzitter) vanaf 01-01-2017
Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter) vanaf 01-01-2017
Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Burgemeester) vanaf 01-01-2017
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier) vanaf 01-01-2017
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

nvt

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Fractievoorzitter)
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter)
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Fractievoorzitter)
Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter)
Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Burgemeester)
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)
 

Rekenkamercommissie

Commissie informatie

Logo van Rekenkamercommissie

nvt

Leden

Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Raadsvoorzitter (burgemeester))
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)