Wie is wie

Lokaal Belang

Fractie informatie

Logo van Lokaal Belang
Aantal zetels op 31-12-2018
11

Leden

Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Raadslid)
Foto van Barry Kock Barry Kock (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Raadslid)
Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Raadslid)
Foto van Herman Vreeman Herman Vreeman (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Stephen Gijsbers Stephen Gijsbers (Fractieassistent) vanaf 24-05-2018
Foto van Jan Hendriksen Jan Hendriksen (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Lucy Hugen-Thuis Lucy Hugen-Thuis (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Diana Jillings-De Vries Diana Jillings-De Vries (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Barry Kock Barry Kock (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Ton Looman Ton Looman (Fractieassistent) vanaf 24-05-2018
Foto van Ton Looman Ton Looman (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Fractieassistent) tot 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter)
Foto van Ton Büchner Ton Büchner (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Janine Kock Janine Kock (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Raadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Raadslid)
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Theo Winters Theo Winters (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Chrysto Wormskamp Chrysto Wormskamp (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Fractieassistent) vanaf 22-02-2018tot 29-03-2018
Foto van Janine Kock Janine Kock (Fractieassistent) vanaf 22-02-2018tot 29-03-2018
Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Fractieassistent) vanaf 22-02-2018tot 29-03-2018
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Norbert Vinke Norbert Vinke (Fractieassistent) tot 29-03-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Heini Peters Heini Peters (Fractievoorzitter)
Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Raadslid)
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Gerhard Kobus Gerhard Kobus (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Gerard Mientjes Gerard Mientjes (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Waldo van Pluur Waldo van Pluur (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Fractieassistent) tot 29-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter)
Foto van Hein van Groningen Hein van Groningen (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van John Haverdil John Haverdil (Raadslid)
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Raadslid)
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Maureen Bannink Maureen Bannink (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Marjolijn Gerritsen Marjolijn Gerritsen (Fractieassistent) vanaf 08-11-2018
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Fractieassistent) vanaf 22-02-2018tot 29-03-2018
Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van André de Vries André de Vries (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Rob Wellink Rob Wellink (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Ivon van de Wetering Ivon van de Wetering (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Ivon van de Wetering Ivon van de Wetering (Fractieassistent) vanaf 22-02-2018tot 29-03-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Fractievoorzitter)
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid) tot 13-12-2018
Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Raadslid) vanaf 13-12-2018
Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van André Rehé André Rehé (Fractieassistent) tot 19-02-2018
Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Fractieassistent) vanaf 19-05-2018tot 13-12-2018
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Floor Wissing-Kunst Floor Wissing-Kunst (Fractieassistent) tot 29-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Fractievoorzitter)
Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Fractieassistent) tot 29-03-2018
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Fractieassistent) vanaf 22-02-2018tot 29-03-2018
Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Fractieassistent) vanaf 17-05-2018
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Fractieassistent)
 

College van B&W

Fractie informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Burgemeester)
Foto van Ria Ankersmit Ria Ankersmit (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Henk Hengeveld Henk Hengeveld (Wethouder) tot 17-05-2018
Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Janine Kock Janine Kock (Wethouder) vanaf 17-05-2018
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Wethouder)
Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Wethouder) tot 17-05-2018
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Wethouder)
Foto van Marijke Verstappen Marijke Verstappen (Gemeentesecretaris / Algemeen Directeur)
 

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)
Foto van Maaike Piscaer Maaike Piscaer (Raadsadviseur)
Foto van Dorien de Keyzer Dorien de Keyzer (Raadsadviseur)
Foto van José Vos-Roes José Vos-Roes (Raadsondersteuner)
 

Achterhoek Raad

Fractie informatie

Logo van Achterhoek Raad

Leden

Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Lid Achterhoek Raad) vanaf 03-09-2018
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Lid Achterhoek Raad) vanaf 03-09-2018
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Lid Achterhoek Raad) vanaf 03-09-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Lid Achterhoek Raad) vanaf 03-09-2018
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Lid Achterhoek Raad) vanaf 03-09-2018
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Lid Achterhoek Raad) vanaf 03-09-2018
 

Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

Commissie informatie

Logo van Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

Leden

Foto van Herman Vreeman Herman Vreeman (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Ton Büchner Ton Büchner (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter)
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid)
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) tot 17-05-2018
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) vanaf 17-05-2018tot 17-05-2018
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) tot 17-05-2018
Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) vanaf 04-06-2018
Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Norbert Vinke Norbert Vinke (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van André de Vries André de Vries (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Floor Wissing-Kunst Floor Wissing-Kunst (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Gürbuz Yaktemur Gürbuz Yaktemur (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018
Foto van Stephen Gijsbers Stephen Gijsbers (Reserve-commissielid) vanaf 24-05-2018
Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Reserve-commissielid) vanaf 01-10-2018
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)
 

Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

Commissie informatie

Logo van Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

Leden

Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Raadslid) tot 17-05-2018
Foto van Theo Winters Theo Winters (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissievoorzitter) vanaf 24-05-2018
Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Pascal van Aken Pascal van Aken (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid)
Foto van Ziko van Dijk Ziko van Dijk (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Leo Epskamp Leo Epskamp (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van John Haverdil John Haverdil (Commissielid)
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) vanaf 15-10-2018
Foto van Wiebe Keulen Wiebe Keulen (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerhard Kobus Gerhard Kobus (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Barry Kock Barry Kock (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Annemarie Pothof-Van der Zande Annemarie Pothof-Van der Zande (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissielid) tot 24-05-2018
Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Commissielid)
Foto van Waldo van Pluur Waldo van Pluur (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van André de Vries André de Vries (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Rob Wellink Rob Wellink (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Petra Zimmerman Petra Zimmerman (Commissielid) vanaf 06-06-2018
Foto van Jan Hendriksen Jan Hendriksen (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018
Foto van Willy Oort-Löwenthal Willy Oort-Löwenthal (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Dorien de Keyzer Dorien de Keyzer (Griffier)
 

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Commissie informatie

Logo van Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Leden

Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Arno Kock Arno Kock (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Chrysto Wormskamp Chrysto Wormskamp (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Commissievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissievoorzitter) vanaf 24-05-2018
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Commissielid) vanaf 17-05-2018tot 13-12-2018
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Commissielid) tot 17-05-2018
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid) tot 17-05-2018
Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Sylvia van Londen Sylvia van Londen (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerard Mientjes Gerard Mientjes (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Diana van Schoorl Diana van Schoorl (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Gerard Sinke Gerard Sinke (Commissielid) vanaf 17-05-2018tot 17-05-2018
Foto van Karen Smelt Karen Smelt (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Sylvia Stuivenberg Sylvia Stuivenberg (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Commissielid)
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ester Vosseberg-Raterink Ester Vosseberg-Raterink (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Ivon van de Wetering Ivon van de Wetering (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) tot 29-03-2018
Foto van Ine Woudstra Ine Woudstra (Commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018tot 01-10-2018
Foto van Marjolijn Gerritsen Marjolijn Gerritsen (Reserve-commissielid) vanaf 08-11-2018
Foto van Onno van de Groep Onno van de Groep (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Hendriksen Jan Hendriksen (Reserve-commissielid) vanaf 01-10-2018
Foto van Lucy Hugen-Thuis Lucy Hugen-Thuis (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Diana Jillings-De Vries Diana Jillings-De Vries (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Soentjens Jan Soentjens (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Reserve-commissielid) vanaf 17-05-2018
Foto van Maaike Piscaer Maaike Piscaer (Griffier)
 

Agendacommissie

Commissie informatie

Logo van Agendacommissie

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Burgemeester)
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Raadslid)
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid) tot 13-12-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Raadslid) vanaf 22-05-2018tot 11-09-2018
Foto van Jan Vesters Jan Vesters (Raadslid) tot 29-03-2018
Foto van Theo Colenbrander Theo Colenbrander (Commissievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Commissievoorzitter) vanaf 24-05-2018
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Commissievoorzitter) tot 29-03-2018
Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissievoorzitter)
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Commissievoorzitter) vanaf 24-05-2018
Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Commissielid) vanaf 14-12-2018
Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Commissielid) vanaf 11-09-2018
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)
 

Presidium

Commissie informatie

Logo van Presidium

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Burgemeester)
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Fractievoorzitter)
Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 11-09-2018
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid)
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Commissielid)
Foto van Ton Menke Ton Menke (Commissielid)
Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 11-09-2018
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

Leden

Foto van Ben Hiddinga Ben Hiddinga (Wethouder) vanaf 28-06-2018
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Commissievoorzitter) vanaf 28-06-2018
Foto van Henri van Amerongen Henri van Amerongen (Commissielid) vanaf 28-06-2018
Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Commissielid) vanaf 28-06-2018
Foto van Hans Bolluijt Hans Bolluijt (Commissielid) vanaf 28-06-2018tot 01-10-2018
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Commissielid) vanaf 28-06-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Commissielid) vanaf 28-06-2018
Foto van Jan Spronk Jan Spronk (Commissielid) vanaf 28-06-2018
Foto van Camiel Vanderhoeven Camiel Vanderhoeven (Fractieassistent) vanaf 15-10-2018
Foto van Juss van de Lisdonk Juss van de Lisdonk (Adviseur (ambtelijk)) vanaf 28-06-2018
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier) vanaf 28-06-2018
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2018
25

Leden

Foto van Otwin van Dijk Otwin van Dijk (Raadsvoorzitter (burgemeester))
Foto van Guido Hakvoort Guido Hakvoort (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Richard de Lange Richard de Lange (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ton Menke Ton Menke (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Heini Peters Heini Peters (Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Frank Aaldering Frank Aaldering (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Marco Bennink Marco Bennink (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ruben Driever Ruben Driever (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jeannette Elstak Jeannette Elstak (Gemeenteraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van John Haverdil John Haverdil (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Ine Hofs Ine Hofs (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Barry Kock Barry Kock (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Lotte Pragt Lotte Pragt (Gemeenteraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Erik Schieven Erik Schieven (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gülden Siner-Sir Gülden Siner-Sir (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Sluiter Jos Sluiter (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Rens Spijkers Rens Spijkers (Gemeenteraadslid) vanaf 13-12-2018
Foto van Miranda Steentjes Miranda Steentjes (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Memet Tekinerdogan Memet Tekinerdogan (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Suzan Tuit Suzan Tuit (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jaap Veldhorst Jaap Veldhorst (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Elja Versteeg Elja Versteeg (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Mia Verwaaijen-Roosendaal Mia Verwaaijen-Roosendaal (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerrit Vossers Gerrit Vossers (Gemeenteraadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard Wildenbeest Gerard Wildenbeest (Gemeenteraadslid) vanaf 17-05-2018
Foto van Hayo Canter Cremers Hayo Canter Cremers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Cécile Helmink Cécile Helmink (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 13-12-2018
Foto van Janine Kock Janine Kock (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Bert Kuster Bert Kuster (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Peter van de Wardt Peter van de Wardt (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 17-05-2018
Foto van Marco Looman Marco Looman (Griffier)