Jaaroverzicht 2020 gemeenteraad Oude IJsselstreek in cijfers

Gepubliceerd op: 20 januari 2021 09:00

Voor veel mensen is het jaar 2020 een jaar dat vooral in het teken stond van Corona. En dit is voor onze gemeenteraad niet anders. Niet alleen zijn er raadsleden die zelf ziek zijn geworden, alle raadsleden maakten zich zorgen over wat de pandemie voor gevolgen heeft voor de inwoners, bedrijven en ondernemers in onze gemeente. Daarnaast had de crisis ook gevolgen voor de manier waarop de gemeenteraad bijeenkwam.

Hoewel raadsvergaderingen door de regering zijn uitgezonderd op het groepvormingverbod, heeft de raad van Oude IJsselstreek ervoor gekozen om in 2020 toch met name digitaal te vergaderen. Dat was in het begin even wennen, maar uiteindelijk vonden er ook in de digitale raadzaal mooie debatten plaatst.

Maar er is natuurlijk nog meer gebeurd in 2020. Hieronder het jaaroverzicht in cijfers!

Jaaroverzicht 2020 gemeenteraad Oude IJsselstreek in cijfers
Jaaroverzicht 2020 gemeenteraad Oude IJsselstreek in cijfers