Diana van Schoorl

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Diana van Schoorl

Algemeen

Functie historie

2021

  • 24 sep. 2020 - 26 okt. 2021 Fractieassistent, PRO!
  • 24 sep. 2020 - 26 okt. 2021 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

2018

  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 15 mei 2014 - 29 mrt. 2018 Fractieassistent, SP
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Stemmingen

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens