Elja Versteeg

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO) Commissielid Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Deken Nijkampstraat 22

7071 BP

Ulft

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Fractieassistent, PRO!

2022

  • 01 okt. 2020 - 30 mrt. 2022 Commissielid, Agendacommissie
  • 01 sep. 2020 - 30 mrt. 2022 Raadslid, PRO!
  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Gemeenteraadslid, Gemeenteraad

2020

  • 27 mrt. 2014 - 01 sep. 2020 Raadslid, SP

2018

  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens