Erik Schieven

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: Erik Schieven

Algemeen

Functie historie

2022

  • 29 jan. 2021 - 30 mrt. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 29 jan. 2021 - 30 mrt. 2022 Commissievoorzitter, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • 03 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
  • 24 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Commissievoorzitter, Agendacommissie
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • 04 jul. 2013 - 30 mrt. 2022 Raadslid, Lokaal Belang

2021

  • 24 mei 2018 - 29 jan. 2021 Commissievoorzitter, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

2018

  • 01 jan. 2017 - 24 mei 2018 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

2013

  • 27 jan. 2005 - 04 jul. 2013 Fractieassistent, Lokaal Belang
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens