Heini Peters

Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE) Commissielid Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

 

Inkomensconsulent - Wyzer BV Utrecht (bezoldigd)

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Fractieassistent, PRO!

2022

  • 16 nov. 2021 - 30 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 16 nov. 2021 - 30 mrt. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • 09 sep. 2020 - 30 mrt. 2022 Raadslid, PRO!
  • 09 sep. 2020 - 30 mrt. 2022 Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • 03 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2020

  • 11 sep. 2018 - 16 apr. 2020 Commissielid, Presidium
  • 28 jun. 2018 - 16 apr. 2020 Commissielid, Auditcommissie
  • 17 mei 2018 - 16 apr. 2020 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 17 mei 2018 - 16 apr. 2020 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  • 29 mrt. 2018 - 16 apr. 2020 Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • 15 mei 2014 - 16 apr. 2020 Fractievoorzitter, SP

2018

  • 22 mei 2018 - 11 sep. 2018 Raadslid, Agendacommissie
  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens