Ine Woudstra

Naam: Ine Woudstra

Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Reserve-commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
Fractieassistent, D66
Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO) Commissielid Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Accountmanager Bartiméus (bezoldigd)

Kandidaat-bestuurslid Stichting Borderline (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 12 sep. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Fractieassistent, D66

2021

  • 21 feb. 2019 - 30 sep. 2021 Fractievoorzitter, D66
  • 21 feb. 2019 - 30 sep. 2021 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
  • 21 feb. 2019 - 30 sep. 2021 Commissielid, Agendacommissie
  • 21 feb. 2019 - 30 sep. 2021 Commissielid, Presidium
  • 21 feb. 2019 - 30 sep. 2021 Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • 17 mei 2018 - 30 sep. 2021 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 17 mei 2018 - 30 sep. 2021 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 17 mei 2018 - 30 sep. 2021 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)

2019

  • 23 feb. 2017 - 21 feb. 2019 Fractieassistent, D66

2018

  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens