Jan Bogerd

Naam: Jan Bogerd

Raadslid, PRO!
Raadslid, Gemeenteraad
Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
Raadslid Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, PRO!
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 23 mei 2022 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2022

  • 28 okt. 2021 - 30 mrt. 2022 Fractieassistent, PRO!
  • 16 nov. 2021 - 16 mrt. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 16 nov. 2021 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens