Ruben Driever

Naam: Ruben Driever

Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Raadslid, CDA
Gemeenteraadslid Actief sinds 29 mrt. 2018 Bekijk pagina

Algemeen

Riezegraaf 6

7071 SG  Ulft

Nevenfuncties

Taxichauffeur Correct Monnereau (bezoldigd)

Vrijwilliger VV SDOUC (onbezoldigd)

Vrijwilliger Wijngoed Montferland (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 29 mrt. 2018 Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 29 mrt. 2018 Raadslid, CDA

2022

  • 24 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissievoorzitter, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 24 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissievoorzitter, Agendacommissie
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)

2018

  • 22 feb. 2018 - 29 mrt. 2018 Fractieassistent, CDA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens