Sylvia van Londen

Naam: Sylvia van Londen

Raadslid, PvdA
Raadslid, Gemeenteraad
Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Reserve-commissielid, Commissie Algemene zaken Financiƫn en Economie (AFE)
Reserve lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
Raadslid Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

Bestuurslid Huurdersvereniging WijWonen Ulft (onbezoldigd)

Coördinator Seniorenkamer Azora (vrijwilliger)

Coördinator vrijwilligers Inspiratiepunt (vrijwilliger)

Vrijwilliger Vluchtelingenwerk (vrijwilliger)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)
  • Actief sinds 23 mei 2022 Reserve lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2022

  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Fractieassistent, PvdA
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

2018

  • 01 jan. 2017 - 29 mrt. 2018 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 21 apr. 2016 - 29 mrt. 2018 Fractieassistent, PvdA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens