Willie Oort-Löwenthal

Naam: Willie Oort-Löwenthal

Fractievoorzitter, PvdA
Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
Commissielid, Presidium
Reserve-commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
w.oort@oude-ijsselstreek.nl
Fractievoorzitter Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

w.oort@oude-ijsselstreek.nl

Nevenfuncties

Voorzitter Silvolds Belang (onbezoldigd)

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, PvdA
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Commissielid, Presidium
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • Actief sinds 23 mei 2022 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad

2022

  • 17 mei 2018 - 30 mrt. 2022 Fractieassistent, PvdA
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Reserve-commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

2018

  • 22 feb. 2018 - 29 mrt. 2018 Fractieassistent, PvdA
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens