Richard de Lange

Naam: Richard de Lange

Fractievoorzitter, Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA)
Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
Commissielid, Presidium
Reserve-commissielid, Agendacommissie
Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
Plv. lid (AB), Euregio Enschede Gronau
r.delange@oude-ijsselstreek.nl
Fractievoorzitter Actief sinds 10 jun. 2021 Bekijk pagina

Algemeen

Staringstraat 1
7081 BM Gendringen
(0315) 345335

Nevenfuncties

 

Advocaat bij Achterhoek Advocatuur, Terborg (bezoldigd)

Lid Rotary Club Bergh (onbezoldigd)

Lid Ondernemersvereniging Gendringen (onbezoldigd)

Bestuurslid van Stichting Communityservice Rotaryclub Bergh (onbezoldigd)

Lid Ondernemersvereniging ‘Terborg Centraal’ (onbezoldigd)

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 10 jun. 2021 Fractievoorzitter, Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA)
  • Actief sinds 29 mrt. 2018 Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 23 nov. 2015 Commissielid, Presidium
  • Actief sinds 02 jun. 2022 Reserve-commissielid, Agendacommissie
  • Actief sinds 03 sep. 2018 Lid Achterhoek Raad, Achterhoek Raad
  • Actief sinds 30 jun. 2022 Plv. lid (AB), Euregio Enschede Gronau

2022

  • 10 jun. 2021 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 10 jun. 2021 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 10 jun. 2021 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Agendacommissie
  • 17 mei 2018 - 16 mrt. 2022 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)

2021

  • 23 nov. 2015 - 10 jun. 2021 Fractievoorzitter, VVD

2018

  • 01 jan. 2017 - 17 mei 2018 Commissielid, Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  • 01 jan. 2017 - 17 mei 2018 Raadslid, Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  • 01 jan. 2017 - 17 mei 2018 Commissielid, Commissie Algemene zaken FinanciĆ«n en Economie (AFE)
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens