Gemeenteraad

Periode

Huidig

Fracties

Lokaal Belang

9 zetels
Bekijk pagina
Leden van Lokaal Belang
  1. Frank Aaldering Fractievoorzitter
  2. Hans Duitshof Raadslid
  3. Stephen Gijsbers Raadslid
  4. Lucy Hugen-Thuis Raadslid
  5. Barry Kock Raadslid
  6. Miranda Steentjes Raadslid
  7. Jaap Veldhorst Raadslid
  8. Gerard Wildenbeest Raadslid
  9. Luuk Wondergem Raadslid
  10. Iris Epping Fractieassistent
  11. Diana Jillings-De Vries Fractieassistent
  12. Ton Looman Fractieassistent
  13. Roel Salemink Fractieassistent
  14. Joris Wildenbeest Fractieassistent

Dorp en Platteland Beweging (DePB)

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Dorp en Platteland Beweging (DePB)
  1. Herman Vreeman Fractievoorzitter
  2. Koen Dieker Raadslid
  3. Meike Lubbers Raadslid
  4. Gerrit Vossers Raadslid
  5. Paul Gosselink Fractieassistent
  6. Herman de Groot Fractieassistent
  7. Everard Kemperman Fractieassistent
  8. Tanja te Pas Fractieassistent
  9. André Wikkerink Fractieassistent

CDA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Jeanette Elstak Fractievoorzitter
  2. Ruben Driever Raadslid
  3. Guido Hakvoort Raadslid
  4. Ruud Gijbels Fractieassistent
  5. Roel Hunting Fractieassistent
  6. Jos Westerhof Fractieassistent

PvdA

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Willie Oort-Löwenthal Fractievoorzitter
  2. Sylvia van Londen Raadslid
  3. Doke Tempels Raadslid
  4. Theo van Amersfoort Fractieassistent
  5. Peter Breuker Fractieassistent
  6. Leo Epskamp Fractieassistent
  7. Marjolijn Gerritsen Fractieassistent
  8. Onno van de Groep Fractieassistent
  9. André de Vries Fractieassistent

PRO!

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PRO!
  1. Gülden Siner-Sir Fractievoorzitter
  2. Jan Bogerd Raadslid
  3. Gilbert Esser Fractieassistent
  4. Heini Peters Fractieassistent
  5. Anita Rienstra Fractieassistent
  6. Elja Versteeg Fractieassistent

VVD

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Rens Spijkers Fractievoorzitter
  2. Memet Tekinerdogan Raadslid
  3. Morris van Dee Fractieassistent
  4. Jos Sluiter Fractieassistent
  5. Jan Spronk Fractieassistent
  6. Thea Teunissen-Sticker Fractieassistent

Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA)

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA)
  1. Richard de Lange Fractievoorzitter

D66

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Camiel Vanderhoeven Fractievoorzitter
  2. Ziko van Dijk Fractieassistent
  3. Kyra Meulenbeek Fractieassistent
  4. Angelique van der Meer Fractieassistent

College van B&W

Bekijk pagina
Leden van College van B&W
  1. Otwin van Dijk Burgemeester
  2. Ria Ankersmit Wethouder
  3. Marco Bennink Wethouder
  4. John Haverdil Wethouder
  5. Ben Hiddinga Wethouder
  6. Janine Kock Wethouder
  7. Ron Frerix Gemeentesecretaris / Algemeen Directeur

Griffie

Leden van Griffie
  1. Marco Looman Griffier
  2. Michelle Kleinheerenbrink Raadsadviseur
  3. Emilia Peters Raadsadviseur
  4. Hatice Coskun Raadsondersteuner

Achterhoek Raad

Bekijk pagina
Leden van Achterhoek Raad
  1. Jan Bogerd Lid Achterhoek Raad
  2. Jeanette Elstak Lid Achterhoek Raad
  3. Richard de Lange Lid Achterhoek Raad
  4. Willie Oort-Löwenthal Lid Achterhoek Raad
  5. Rens Spijkers Lid Achterhoek Raad
  6. Camiel Vanderhoeven Lid Achterhoek Raad
  7. Jaap Veldhorst Lid Achterhoek Raad
  8. Herman Vreeman Lid Achterhoek Raad
  9. Koen Dieker Reserve lid Achterhoek Raad
  10. Ziko van Dijk Reserve lid Achterhoek Raad
  11. Hans Duitshof Reserve lid Achterhoek Raad
  12. Guido Hakvoort Reserve lid Achterhoek Raad
  13. Sylvia van Londen Reserve lid Achterhoek Raad
  14. Gülden Siner-Sir Reserve lid Achterhoek Raad
  15. Jan Spronk Reserve lid Achterhoek Raad

Rekenkamer

Bekijk pagina
Leden van Rekenkamer
  1. Arend Kloosterman Voorzitter rekenkamer
  2. Herman van Rooijen Lid rekenkamer
  3. Sebastiaan Stevens Lid rekenkamer vanaf 01-01-2024
  4. Emilia Peters Ambtelijk secretaris

Commissies

Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)

Bekijk pagina
Leden van Commissie Algemene zaken Financiën en Economie (AFE)
  1. Stephen Gijsbers Commissievoorzitter
  2. Frank Aaldering Commissielid
  3. Theo van Amersfoort Commissielid
  4. Morris van Dee Commissielid
  5. Jeanette Elstak Commissielid
  6. Gilbert Esser Commissielid
  7. Ruud Gijbels Commissielid
  8. Paul Gosselink Commissielid
  9. Herman de Groot Commissielid
  10. Heini Peters Commissielid
  11. Rens Spijkers Commissielid
  12. Jan Spronk Commissielid
  13. Doke Tempels Commissielid
  14. Jaap Veldhorst Commissielid
  15. Elja Versteeg Commissielid
  16. Herman Vreeman Commissielid
  17. Luuk Wondergem Commissielid
  18. Peter Breuker Reserve-commissielid
  19. Ziko van Dijk Reserve-commissielid
  20. Marjolijn Gerritsen Reserve-commissielid
  21. Guido Hakvoort Reserve-commissielid
  22. Sylvia van Londen Reserve-commissielid
  23. Tanja te Pas Reserve-commissielid
  24. Roel Salemink Reserve-commissielid
  25. André Wikkerink Reserve-commissielid
  26. Angelique van der Meer Reserve-commissielid
  27. Marco Looman Griffier

Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)

Bekijk pagina
Leden van Commissie Fysieke Leefomgeving (FL)
  1. Herman Vreeman Commissievoorzitter
  2. Peter Breuker Commissielid
  3. Koen Dieker Commissielid
  4. Ziko van Dijk Commissielid
  5. Hans Duitshof Commissielid
  6. Leo Epskamp Commissielid
  7. Gilbert Esser Commissielid
  8. Stephen Gijsbers Commissielid
  9. Roel Hunting Commissielid
  10. Barry Kock Commissielid
  11. Meike Lubbers Commissielid
  12. Willie Oort-Löwenthal Commissielid
  13. Heini Peters Commissielid
  14. Jos Sluiter Commissielid
  15. Thea Teunissen-Sticker Commissielid
  16. Elja Versteeg Commissielid
  17. Jos Westerhof Commissielid
  18. Theo van Amersfoort Reserve-commissielid
  19. Iris Epping Reserve-commissielid
  20. Paul Gosselink Reserve-commissielid
  21. Everard Kemperman Reserve-commissielid
  22. Roel Salemink Reserve-commissielid
  23. Jan Spronk Reserve-commissielid
  24. André Wikkerink Reserve-commissielid
  25. Angelique van der Meer Reserve-commissielid
  26. Michelle Kleinheerenbrink Griffier

Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)

Bekijk pagina
Leden van Commissie Maatschappelijke Ontwikkeling (MO)
  1. Camiel Vanderhoeven Commissievoorzitter
  2. Koen Dieker Commissielid
  3. Gilbert Esser Commissielid
  4. Marjolijn Gerritsen Commissielid
  5. Ruud Gijbels Commissielid
  6. Onno van de Groep Commissielid
  7. Guido Hakvoort Commissielid
  8. Lucy Hugen-Thuis Commissielid
  9. Everard Kemperman Commissielid
  10. Sylvia van Londen Commissielid
  11. Heini Peters Commissielid
  12. Rens Spijkers Commissielid
  13. Jan Spronk Commissielid
  14. Miranda Steentjes Commissielid
  15. Memet Tekinerdogan Commissielid
  16. Elja Versteeg Commissielid
  17. Jos Westerhof Commissielid
  18. Gerard Wildenbeest Commissielid
  19. Diana Jillings-De Vries Reserve-commissielid
  20. Ton Looman Reserve-commissielid
  21. Kyra Meulenbeek Reserve-commissielid
  22. Willie Oort-Löwenthal Reserve-commissielid
  23. Doke Tempels Reserve-commissielid
  24. Thea Teunissen-Sticker Reserve-commissielid
  25. André Wikkerink Reserve-commissielid
  26. Angelique van der Meer Reserve-commissielid
  27. Emilia Peters Griffier

Agendacommissie

Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. Otwin van Dijk Burgemeester
  2. Stephen Gijsbers Commissielid
  3. Camiel Vanderhoeven Commissielid
  4. Herman Vreeman Commissielid
  5. Richard de Lange Reserve-commissielid
  6. Gülden Siner-Sir Reserve-commissielid
  7. Ron Frerix Gemeentesecretaris / Algemeen Directeur
  8. Marco Looman Griffier

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Otwin van Dijk Burgemeester
  2. Frank Aaldering Commissielid
  3. Jeanette Elstak Commissielid
  4. Richard de Lange Commissielid
  5. Willie Oort-Löwenthal Commissielid
  6. Gülden Siner-Sir Commissielid
  7. Rens Spijkers Commissielid
  8. Camiel Vanderhoeven Commissielid
  9. Herman Vreeman Commissielid
  10. Marco Looman Griffier

Auditcommissie

Bekijk pagina
Leden van Auditcommissie
  1. Marco Bennink Wethouder
  2. Jan Spronk Commissievoorzitter
  3. Theo van Amersfoort Commissielid
  4. Ruud Gijbels Commissielid
  5. Gülden Siner-Sir Commissielid
  6. Rens Spijkers Commissielid
  7. Camiel Vanderhoeven Commissielid
  8. Herman Vreeman Commissielid
  9. Luuk Wondergem Commissielid
  10. Alwin Pauptit Adviseur (ambtelijk)
  11. Marco Looman Griffier

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

25 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Otwin van Dijk Raadsvoorzitter (burgemeester)
  2. Frank Aaldering Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  3. Jeanette Elstak Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  4. Richard de Lange Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  5. Willie Oort-Löwenthal Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  6. Gülden Siner-Sir Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  7. Rens Spijkers Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  8. Camiel Vanderhoeven Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  9. Herman Vreeman Fractievoorzitter/Gemeenteraadslid
  10. Jan Bogerd Gemeenteraadslid
  11. Koen Dieker Gemeenteraadslid
  12. Ruben Driever Gemeenteraadslid
  13. Hans Duitshof Gemeenteraadslid
  14. Stephen Gijsbers Gemeenteraadslid
  15. Guido Hakvoort Gemeenteraadslid
  16. Lucy Hugen-Thuis Gemeenteraadslid
  17. Barry Kock Gemeenteraadslid
  18. Sylvia van Londen Gemeenteraadslid
  19. Meike Lubbers Gemeenteraadslid
  20. Miranda Steentjes Gemeenteraadslid
  21. Memet Tekinerdogan Gemeenteraadslid
  22. Doke Tempels Gemeenteraadslid
  23. Jaap Veldhorst Gemeenteraadslid
  24. Gerrit Vossers Gemeenteraadslid
  25. Gerard Wildenbeest Gemeenteraadslid
  26. Luuk Wondergem Gemeenteraadslid
  27. Marco Looman Griffier

Euregio Rijn-Waal (Euregioraad)

Bekijk pagina
Leden van Euregio Rijn-Waal (Euregioraad)
  1. Otwin van Dijk Lid
  2. Barry Kock Lid
  3. Herman Vreeman Lid (tevens cie. financiën en projecten)
  4. Jeanette Elstak Plv. lid
  5. Gülden Siner-Sir Plv. lid

Euregio Enschede Gronau

Bekijk pagina
Leden van Euregio Enschede Gronau
  1. Frank Aaldering Lid (AB+Eurerioraad)
  2. Otwin van Dijk Lid (AB+Eurerioraad)
  3. Doke Tempels Lid (AB)
  4. Rens Spijkers Plv. lid (AB+Euregioraad)
  5. Richard de Lange Plv. lid (AB)
  6. Camiel Vanderhoeven Plv. lid (AB)

St. Idinkbos en Paasberg

Bekijk pagina
Leden van St. Idinkbos en Paasberg
  1. Ria Ankersmit Lid
  2. Gerard Wildenbeest Lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens